Bize Ulaşın: +90 0312 364 90 11
Duyurular
DISEMEX projesinin 4. toplantısı İzmir’de gerçekleşti
 

 DISEMEX projesinin 4. toplantısı İzmir’de gerçekleşti 

 

ETOD Avrupalı ortaklarıyla engelli istihdamına katkı sunmaya devam ediyor


ETOD’un Engelli İstihdamına yönelik çalışmaları Avrupalı ortaklarımızla birlikte hız kesmeden devam ediyor. Ortağı olduğumuz DISEMEX - Disability Employment Expert projesi Eylül ayı sonunda Düsseldorf’ta yapılan açılış toplantısı sonrasında çalışmalarına Romanya ve Bulgaristan’da gerçekleşen toplantılar ile devam etti. DISEMEX projesinin 4. toplantısı ise İzmir Valiliği’nin başarılı ev sahipliğinde İzmir’de gerçekleşti. 

28 - 29 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşen toplantıda Fort Otosan, Turkcell, Vestel ve Hugo Boss gibi Türkiye’de faaliyet yürüten firmalar engelli istihdamına yönelik başarılı uygulamalarını proje ortaklarımız ile paylaştılar. Türk devi Vestel’in Manisa’daki fabrikasını ziyaret eden DISEMEX proje ortakları Vestel’in engelli istihdamına yönelik katkılarını ve engellilerin çalışma şartlarını yerinde görme imkanı buldular.   

Almanya, Portekiz, İskoçya, İtalya, Slovenya, Bulgaristan ve Romanya’dan alanında uzman kuruluşlarla birlikte yürütülen projede Engelli İstihdamına yönelik kapsamlı bir İyi Uygulama Kitapçığının hazırlanması planlanmaktadır. 

Daha fazla bilgi için https://disemex.eu/ ve www.etod.org.tr web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. 
 
 
 
 
 
 
 
Anahtar Kelimeler:
Linkler
İletişim
Tel
+90 0312 364 90 11
Fax
+90 0312 364 90 01
E-Mail
info@etod.org.tr
Adres
KAZIM ORBAY MAHALLESİ 398 Cadde 445 Sokak No: 16/20 Akdere - Mamak / ANKARA
Twitter
 
Facebook
 
© Copyright 2013 - Teknodeva. Tüm Hakları Saklıdır.